AKS

Klasifikační analýza klíčových slov

Víte, že..

Organické vyhledávání je zodpovědné za více než 53% veškeré webové návštěvnosti a že získání nového zákazníka přes SEO je o 5x levnější než přes placené reklamní kampaně (PPC)?

V dnešním digitálním světě, kde každé kliknutí a zobrazení stránky může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem, je nezbytné, aby vaše webová stránka byla optimalizována pro vyhledávače.

OBLÍBENÉ

ANALÝZA KLÍČOVÝCH SLOV

Provádím klasifikaci klíčových slov podle jejich relevance a vlivu na SEO, což pomáhá při tvorbě obsahových a optimalizačních strategií.

DOPORUČUJI

TVORBA OBSAHOVÉ STRATEGIE

Obsahová strategie, která je relevantní pro vaši cílovou skupinu a optimalizovaná pro vyhledávače. Tím podpoříme vaše marketingové cíle.

OBLÍBENÉ

SEO KONZULTACE

Nabízím nezávislé SEO konzultace, kde poradím, jak efektivně zlepšit vaše online aktivity a zvýšit jejich smysluplnost.

SEO COPYWRITING

Kombinace s kvalitním obsahem a optimalizací pro vyhledávače. Snažím se maximálně oslovit a zaujmout vaše čtenáře.

SEO SPRÁVA

Zajišťuji pravidelnou SEO správu, která zahrnuje úpravy a optimalizaci vašeho webu, sledování pozic ve vyhledávačích a aktualizace obsahu či struktury.

ANALÝZA TECHNICKÉHO SEO

Analyzuji technické aspekty vašeho webu, jako je rychlost načítání, struktura URL a zabezpečení, aby se zlepšila výkonnost stránek a uživatelská zkušenost.

ANALÝZA ON-PAGE FAKTORŮ

Provádím analýzu on-page faktorů, zkoumající prvky na stránkách jako nadpisy, meta popisky, interní prolinkování a klíčová slova, které jsou základem pro opravy a úpravy webu.

ANALÝZA OFF-PAGE FAKTORŮ

Analýza má za účel zjistit množství a kvalitu odkazů, které na stránku míří. Kvalitní odkazové portfolio zvyšuje reputaci stránky z pohledu vyhledávačů.

Spojte se se mnou. Je to lehké.

Na internetu se neschovávám a vy byste také neměli. Potřebujete pomoc s projektem?

Dejme si schůzku v kanceláři, při kávě, online nebo ve fitku.