Jsem SEO konzultant a webdesigner na volné noze

Bojíte se spolupráce s někým, koho osobně neznáte? Přečtěte si pár řádků o mé práci a doporučeních, které jsem obdržel.

profil foto omne scaled

JMENUJI SE TOMÁŠ

Pocházím z Karlovarského kraje, konkrétně z malebného městečka Kraslice (město krajek a hudebních nástrojů). Vydělávám si tvorbou a webových stráneke-shopů a online marketingem se zaměřením na SEO.

Mám pod správou desítku webových stránek svých klientů a také mám ve správě několik webů na SEO.

Jsem šťastný, protože má práce je mým koníčkem. Věnuji se webdesignu a online marketingu více než 4 roky. Z toho 1,5 roku jsem na volné noze. Během této doby jsem získal mnoho znalostí z menších digitálních agentur, nashromáždil cenné zkušenosti z kurzů, webinářů, workshopů, coworkingových akcí a získal pozitivní reference od spokojených klientů.

sipka deko scaled

Místo řečí social proof..

Pokud zadáte mé jméno do vyhledávače, najdete recenze pravděpodobně na portálu NaVolneNoze.cz nebo na Google či Seznamu.

recenze

Proč řešit SEO a webové stránky právě semnou?

5 klíčových faktů

Zakládám si na profesionální práci, což zahrnuje pečlivé plánování a důkladné provedení. Jsem zodpovědný a důsledný, což mi pomáhá zajistit, že vaše projekty budou dokončeny s maximální péčí a precizností.

Spolehlivost a dodržování termínů jsou pro mě klíčové. Můžete se na mě spolehnout, že vždy splním své závazky a dodržím stanovené lhůty.

Rád vám poradím a pomohu s vašimi potřebami. Moje znalosti a dovednosti jsou k dispozici kdykoli budete potřebovat radu nebo asistenci.

Pokud potřebujete pomoc s plánováním a organizací, rád vám poskytnu své know-how. Společně můžeme vytvořit efektivní strategii a plán, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

A v neposlední řadě, se vždy snažím přidat něco navíc. Vaše spokojenost je pro mě prioritou.

JDEME NA TO?

Sejdeme se online a stručně probereme váš projekt, předmět podnikání, plány a cíle.