Jsem SEO konzultant a webdesigner na volné noze

Bojíte se spolupráce s někým, koho osobně neznáte? Přečtěte si pár řádků o mé práci a doporučeních, které jsem obdržel.

profil foto omne scaled

Jmenuji se Tomáš

Pocházím z Karlovarského kraje, konkrétně z malebného městečka Kraslice (město krajek a hudebních nástrojů). Vydělávám si tvorbou webových stráneke-shopů a online marketingem se zaměřením na SEO.

Mám pod správou desítku webových stránek svých klientů a také mám ve správě několik webů na SEO.

Jsem šťastný, protože má práce je mým koníčkem. Věnuji se webdesignu a online marketingu více než 4 roky. Z toho 1,5 roku jsem na volné noze. Během této doby jsem získal mnoho znalostí z menších digitálních agentur, nashromáždil cenné zkušenosti z kurzů, webinářů, workshopů, coworkingových akcí a získal pozitivní reference od spokojených klientů.

Místo řečí social proof..

Pokud zadáte mé jméno do vyhledávače, najdete recenze pravděpodobně na portálu NaVolneNoze.cz nebo na Google či Seznamu.

recenze

V čem jsem opravdu dobrý

Analýzy a jednorázové zhodnocení webu

Poskytnu vám přímou a srozumitelnou zpětnou vazbu na SEO stav vašeho webu. Zapomeňte na zbytečnou teorii, soustředíme se na to podstatné – konkrétní výstupy, pevná fakta a praktická doporučení.

Průběžná optimalizace webů

Pokud hledáte dlouhodobého partnera pro váš web, jsem tu pro vás. Společně vytyčíme cestu a já dohlédnu na to, že z ní nesejdeme. Vašemu webu dopřeji komplexní péči – od chytrého získávání odkazů až po zlepšení viditelnosti na internetu.

Vytvoření webů optimalizovaných pro vyhledávače

Váš byznys bude zářit v nejlepším světle díky webům šitý na míru vašim obchodním cílům. SEO není jen přidaná hodnota – je to základní kámen.

Vytvoření e-shopu s promyšlenou marketingovou strategií

Vlastním a spravuji úspěšný e-shop a dalších 9 e-shopů jsem postavil pro své klienty. Moje zkušenosti jsou vaším klíčem k úspěchu online obchodu. Podívejte se, jak vzniká e-shop, který od startu vede k cíli.

Správa WordPress webů

Nechte starosti s WordPressem na mě. Zajistím, aby váš web byl nejen v bezpečí a neustále aktualizovaný, ale také abychom společně zvýšili jeho výkon. O zálohy a bezpečnost se nemusíte starat – o vše se postarám já.

Spojte se se mnou. Je to lehké.

Na internetu se neschovávám a vy byste také neměli. Potřebujete pomoc s projektem?

Dejme si schůzku v kanceláři, při kávě, online nebo ve fitku.